USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool Panama City Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool

Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

36

Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool

 Wi-Fi
 Basen

Basen zewnętrzny

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Rekreacja

Wędkowanie

 Klimatyzacja
 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool zapewnia szybki dostęp do różnych atrakcji miasta, takich jak Ahavat Sion, w odległości 5 min spacerem. Willa leży w dzielnicy Punta Paitilla i oferuje Wędkarstwo po okolicy.

Katedra w Starej Panamie znajduje się w prawie 4 km, a Muzeum Sztuki Współczesnej w Panamie - jest 3 km od willi w Panamie. Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Kościół La Merced, w prawie 3,1 km.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w willi. Specjały kuchni środkowowschodniej serwowane są w restuaracji Restaurant Sabra, która znajduje się około 5 min piechotą od obiektu. Obiekt jest usytuowany w zasięgu ręki od dworca autobusowego Paitilla-R. Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool oferuje prywatny basen kąpielowy, a także centrum fitness, zapewniając wiele możliwości relaksu i ćwiczeń.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Ochrona
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice
  • Klucz

Opcje wyżywienia

  • Suszarka do naczyń

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Leżaki
  • Ogród
  • Sprzęt do barbeque
  • Centrum fitness
  • Sporty wodne
  • Wędkowanie
  • Basen z widokiem

Usługi

  • Obsługa porządkowa

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Pralka
  • Telewizor LCD
  • Gry planszowe

Ważna informacja

Przyjazd: od 16:00 do 21:00
Wyjazd: od 10:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Jak daleko znajduje się Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool od lotniska Paitilla?

    Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool znajduje się 10 min jazdy od lotniska Paitilla.
  • ❓

    Czy Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool posiada bezprzewodowy internet?

    Tak, Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool oferuje Wi-Fi.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Willa Beautiful House In Panama W/ King Beds + Pool, Panama

Punta Paitilla, Calle Republica De China, Casa B19, Panama, Panama

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © panama-city-hotels.com

All rights reserved